Vítá vás Fitness Centrum Kutná Hora

Fitness centrum, které splní i ty nejnáročnější požadavky.

Fitness centrum, které splní i ty nejnáročnější požadavky. Ať už jste rekreační sportovec nebo fitness profesionál, u nás najdete vše, co potřebujete. Nové moderní stroje k procvičení celého těla a samostatná kardio zóna - veškeré služby na jednom místě.

Fitness Kutná Hora

Naše fitness centrum naleznete ve velkorysých prostorách bývalé pekárny. Zacvičit si můžete na kvalitních strojích značky Technogym v čistém a moderním prostředí. Je pro nás důležité, abyste se u nás cítili příjemně a uvolněně, a vítáme příznivce cvičení na všech úrovních výkonnosti. Bude vám k dispozici ochotný a podrobně proškolený personál, který pomůže s jakýmkoliv požadavkem. V naší posilovně se vždy setkáte s přátelskou komunitou, které záleží především na radosti z pohybu a zdravém životním stylu – stejně jako vám.

Otevírací doba od 6:00 do 21:30 vám umožní cvičit kdykoli chcete a můžete. Pravidelné návštěvy našeho fitness centra budou příjemné i pro vaši peněženku – nabízíme možnost zakoupení výhodných dlouhodobých permanentek a studentské vstupné.

Fitness Centrum Kutná Hora

Už žádné výmluvy, u nás máte všechno na jednom místě

Nejsme jen jakousi půjčovnou cvičebního nářadí a tělocvičnou – nabízíme komplexní služby. Podrobný tréninkový plán na míru, sestavení jídelníčku na základě analýzy těla a prodej výživových doplňků přímo na baru. Pro individuální tréninkové lekce si můžete objednat osobního trenéra, který se intenzivně zaměří přímo na vaše potřeby.

Osobní trenér

posilovna

Posilovna

vyzivove vyzivove-doplnky

Výživové doplňky

logo

Fitness Centrum - Kutná Hora

Navštívit nás můžete již od brzkých ranních hodin až do večera. Posilovna se nachází na níže uvedené adrese v prostorách bývalé pekárny. Tato lokalita je velmi dobře dostupná a k dispozici pro vás je až 30 parkovacích míst.

Otevírací doba:

  • po - pá:
  • so - ne:
  • 6:00 - 21:30
  • 8:00 - 21:00

Prostory

Na ploše o výměře 1000 m² najdete zónu s běžeckými pásy a silovou zónu s více než 50 stroji určenými ke cvičení jak s vlastní vahou, tak i se závažími. Samozřejmostí jsou všechny typy tlakových a tahových strojů vyvinutých v souladu s biomechanikou lidského těla. V silové zóně můžete využít jednoruční činky od 2 do 50 kilogramů, olympijské tyče, hex bar, axle bar, safety squat bar, dřepovací klec, benchpress a lavice s nastavitelným úhlem opěradla. Celkové vybavení tvoří více než 50 strojů na cvičení od značek Technogym, Stanmark, Stronggear a více než 15 strojů pro kardio.

Ceník

Studentům nabízíme zvýhodněné vstupné po předložení studentského průkazu a pravidelným návštěvníkům níže uvedené permanentky. Akceptujeme karty Multisport.

Vstup do posilovny plná/studentská cena
Jednorázový vstup (120 min.) 125,-/100,-
Permanentka vstupová
Členství s 10 vstupy 1050,-/900,-
Členství s 20 vstupy 1800,-/1500,-
Členství s 30 vstupy 2550,-/2200,-
Permanentka časová
Členství na 1 měsíc 1050,-/950,-
Členství na 3 měsíce 2950,-/2550,-
Členství na 6 měsíců 5050,-/4300,-
Osobní trenéři
Jiří D.
Osobní trénink 500,-/os.
Sestavení tréninkového plánu 600,-
Měsíční trenérství 24/7 5000,-
Skupinové trénování 350,-/os.
Veronika M.
Osobní trénink 500,-/os.
Sestavení jídelníčku 1200,-
Sestavení tréninkového plánu 600,-
Měsíční trenérství 5000,-
Skupinové trénování 350,-/os.

Vyberte si z našich trenérů

Náš personál je týmem fitness nadšenců, kteří se neustále průběžně vzdělávají. O cvičení a věcech souvisejících vědí první poslední a s úsměvem vás seznámí se vším, co vás zajímá. V rámci individuálního osobního tréninku zhodnotí vaše silné a slabé stránky, zvolí cviky na míru a poskytnou tolik potřebnou motivaci. Samozřejmostí je, že naši trenéři propojují své služby sestavení tréninkového plánu také s doporučením vhodného jídelníčku.

Jiří Dejmal

Služby: osobní trénink, sestavení tréninkového plánu, měsíční trenérství 24/7, skupinové trénování

Otakar Šíla

Služby - biomechanika pohybu se zaměřením na zlepšení výkonnosti a prevenci zranění, redukce tělesné váhy, individuální přístup, on-line coaching 24/7

Tereza Hrušková

Služby - osobní tréninky, skupinové tréninky, sestavení tréninkového plánu, dlouhodobá spolupráce, tejpování

Jakub Zachara

Služby - osobní trénink, redukce tělesné hmotnosti, nabíraní svalové hmoty, diagnostika pohybového aparátu, sestaveni jídelníčku a tréninkového planu, online coaching 24/7

Nicola Jordan

Služby - osobní trénink, skupinový trénink, sestavení tréninkového plánu, sestavení jídelníčku

Miluše Tučková

Služby - osobní trénink pro začátečníky i pokročilé, skupinové trénování, individuální přístup, sestavení tréninkového plánu, sestavení jídelníčku

Lukáš Pergr

Služby - osobní tréninky, kompenzační cvičení, odstranění dysbalancí, redukce tuku, nabírání svalové hmoty, výživové a tréninkové plány na míru

Petr Novák

Služby - osobní trénink, individuální přístup, rychlé jednání, časová flexibilita, redukce tělesné váhy, budování svalové hmoty, výživová konzultace, příprava na fyzické testy

Máte nějaký dotaz?